BiLGiPaYLaSıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiLGiPaYLaSıM

Bu Sitemiyi Bilgi Pylaşmak üzerine kurdum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampirin Kızı

YazarMesaj
[FA]NeFeS ℂ⋆
Admin
Admin
[FA]NeFeS ℂ⋆

Vampirin Kızı Empty
MesajKonu: Vampirin Kızı   Vampirin Kızı EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 1:59 pm

merhaba ben cony. şimdi sizi anlatacağım olay tamamen gerçek ve yaşanmıştır bu olayı benim kardeşim vikos yaşadı. birgün biz ailecek türkiyeden ingiltere göç ettik. daha sonra yan villada oturan ailenin kızı olan emiliy ile tanıştık.ilerleyen zamanlarda emiliy ve vikos çok daha gelişmiş arkadaşlık yaşamaya başladılar.ben bir abi olarak bu ilişkiye karşıydım neden derseniz emiliy ve ailesi çok garipti onlara her gün misafir geliyor ama her zaman takip ettiğimde misafir hiç evden çıkmıyordu.bu olay bana çok garip gelmeye başlamıştı.bir gün vikos eve geldiğinde kulağından kanlar akıyordu annem vikosa vikos oğlum ne oldu dediğinde vikos yere düştü ve birden bire bir baktıkki ne görelim vikosun arkasında vahşi bir hayvanın diş izleri vardı annem vikosu hastaneye götürürken babam yanımızda olmalıydı neden olmadığını bilmiyorum anneme sorduğumda babam ile tartıştıklarını söyledi. beni evde bırakarak hastaneye geri döndü. ve birden kapı çaldı , yan villada oturan emiliydi bu fakat emiliyin arkasında garip iki kuş vardı ve emiliyin azı kıp kırmızıydı. dehşete kapıldım o anda .kapıyı örtmeye çalıştım fakat bu güç karşısında engel koyamıyordum çoq korkmuştum birden babam geldi ve yanında ingiltere eyaletinden polisler ve vahşi hayvan avcıları vardı daha sonra bu emiliy ve ailesini alarak götürdüler fakat önce vahşi hayvan avcıları onları yaraladı babama : onlara ne yapacaklar sorusunu sorduğumda ise babam onları yakarak yok edecekler dedi hastaneye gittiğimizde vikos uyanmıştı fakat sadece gözlerinin beyazı görünüyordu annem bana çobuk bu odadan çık dedi daha sonra iki adam gelerek vikosu alıp gittiler. annem vikosu piskoloji doktoruna götürdüğünü söyledi daha sonra ben bayılmışım uyandığımda olanları hatırlamıyordum bir süre neden derseniz narkozun etkisinden olmalı.neden konuşmam yani yazmam düzgün derseniz 13 yaşına 16 yaşına kadar orada yaşadım 16 yaşıma yeni girdiğimde buraya geldik ve şu anda 16 yaşım bitmek üzere bu olay tamamen gerçek...

Vampirin Kızı
1 sayfadaki 1 sayfası