BiLGiPaYLaSıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiLGiPaYLaSıM

Bu Sitemiyi Bilgi Pylaşmak üzerine kurdum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BARAJDAKİ KORKUNÇ KAMP...

YazarMesaj
[FA]NeFeS ℂ⋆
Admin
Admin
[FA]NeFeS ℂ⋆

BARAJDAKİ KORKUNÇ KAMP... Empty
MesajKonu: BARAJDAKİ KORKUNÇ KAMP...   BARAJDAKİ KORKUNÇ KAMP... EmptyCuma Nis. 16, 2010 7:39 pm

slm arkadaşlar bu anlattığıma ister inanaın ister inanmayın ama bunlar TAMAMEN GERÇEKTİR hatırlamaya hatta buraya yazmaya tereddüt bile ediyorum ama paylaşmassam çıldıracağım Sad
4 kişiydik amcaoğlunun arabası ile sarımsaklı barajına kamp yapmak için gittik gece çadırlarımızı kurup orda kalacaktık gündüz mangalı yaptık ve çadırlarımızı kurduk o gün şansımıza oraya çok fazla kişi gelmemişti ve gece orda kimse kalmıyordu bizde şanslı olduğumuzu düşünüyorduk ama hiç öyle olmadı neyse gece vakit geç olunca yatmaya karar verdik ayrı ayrı iki çadırda yatacaktık saat baya ilerlemişti biz uyurken saat 3 sularında arkadaşımız ahmet bağırarak bizi uyandırdı biz ona gece gece bizi kaldırdığı için kızmıştık ve yollamaya çalıştık çok korkmuş gibiydi ne olduğunu sorduğumuzda bize cevap bile veremiyordu sanki dili tutulmuştu bizi çekerek dışarı çıkardı ayağa kalktığımızda diğer arkadaşımız gökhan yerde sürüklenerek göle doğru gidiyordu sanki bişey onu gölün içine doğru çekiyordu gökhan bize beni kurtarın diye bağırıyordu biz çok korkmuştuk ve bişe yapamıyorduk tam gölün ucuna geldiğinde birden durdu korkarak 3 arkadaş gökhanın yanına gittik hemen onu kaldırdık bayılmıştı ve boğazında kızarıklıklar vardı hemen ordan ayrılmayı düşündük ve çadırları ve eşyaları orda bırakıp hızla arabaya binip oradan uzaklaştık yolda arabayı ben sürüyordum ve arkadaşlarımçok korkmuştu boş bir benzin istasyonu vardı oraya girip sabaha kadar bekledik o an uyuya kalmışız sabah gözlerimizi açtığımızda daha sakindik gökhanın boynundaki izler daha net görünüyordu arabadaki ilk yardım çantası ile biraz pansuman yaptık sonra ben oraya gidip bakmamızı ve ordakileri durumdan haberdar etmek istedim ama gökhanın yüzündeki korkuyu görünce bende vazgeçtim ve kayseriye döndük bu olayı ordakilere anlatmaya çalıştık ama bize inanmadılar bizde gökhanın boynundaki yarayı göstermek için sargıyı açtığımızda izlerin kaybolduğunu gördük bizde çok şaşırdık ve kimse bize inanmadı ve hala inanmıyorlar bu yüzden buraya yazdım çünkü burada benim yaşadıklarımı yaşayanlar var...

afro afro santa santa clown clown

BARAJDAKİ KORKUNÇ KAMP...
1 sayfadaki 1 sayfası