BiLGiPaYLaSıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiLGiPaYLaSıM

Bu Sitemiyi Bilgi Pylaşmak üzerine kurdum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YAZ>>AŞKLARI.!

YazarMesaj
[FA]NeFeS ℂ⋆
Admin
Admin
[FA]NeFeS ℂ⋆

YAZ>>AŞKLARI.! Empty
MesajKonu: YAZ>>AŞKLARI.!   YAZ>>AŞKLARI.! EmptyCuma Nis. 16, 2010 7:46 pm

u hikaye gercek hayatta yasanmi$..!
3 yegenimle birlikde yaz tatiline lonradan kibrisa gittik.gittigimize bin pi$man olduk…

SIMDI…

Biz 2006da gittigimizdee..3 yegenim 3 erkekle tani$mi$dilar..isimleri ise kazim,ibo ve muhittindi…
Bunlar koyde bulu$duklari icin dedikodulari cikdiydi…biz londraya geri dondugumuzde…3 yegenim 3 erkekle bitirdiler…londraya geldiklerinden beri her$ey onlara yasak olduydu cunku aileler hepsi duymu$du bu olayi…bu olaydan dolayi 2007yi londrada gecirdik ve bir araya geldigimizde ben onlara hatirlatmi$dim olanlari…ve ben onlara bir soru sorduydum… “kizlar siz oraya 2008de gittiginizde birileriyle yine cikacakmisiniz?” ve onlarin cevabi buydu “HAYIRRR HAYATTA BIRDAHA ORDAKILERLE CIKMAM…”

2008 GELMI$DII…
kizlar yine suslenip puslenip kibris sokaklarindaydilar..!
bu sefer ben orda yokdum istanbuldaydim ama tabiki dedikodularini ordan bile duymu$dum…INANAMADIMM!

Bu yegenlerim 3yeni erkekle tani$dilar..adlari ise halil,vedat ve nurtac.
14 agostos cikdiklari gundu…
tabiki bunlar her allahin gunu gece 2-3lere kadar berberdiler…ve nurtacin anneannesinin evinde…
tabi bunlarin dedikodulari herkezin agzindaydi…
ve hayla devam ediyor…
bu 3 serefsizler yegenlerimi kandirarak soz verdiler “kac sene olursa olsun sizi bekliyecegiz…sizi seviyoruz…”falann filann…

3 yegenimde bu sozlere inanip cikmaya devan ettiler…
artik gitme vakti gelmi$diii…
yegenlerim ucaga biner binmez 3 serefsiz erkekler hemen kiz bulmu$dular bile…

geldiklerinde msne girdiler ve onlarla konusdular…
tabiki onlar yuz vermeyip…bunlari dediler…

“sizler bizim icin YAZ ASKIYDINIZ…biz sizleri kullandik…” ve sonrada kufur ustune kufur yediler…

bizim kizlarda bunlari duyunca cildirip krize girdiler…ne yapacaklarini bilmediler…
ve yine soz Verdiler bana,birileriyle cikmayacaklar kibrisda…ve bakalim bu hikayenin sonu ne olacak…!

jocolor

YAZ>>AŞKLARI.!
1 sayfadaki 1 sayfası